Hönig & Müller Genealogy ServiceJakmile známe vaše zadání, můžeme celkem snadno určit reálnost zpracování a dostupnost údajů, neboť máme k dispozici řadu archivních pomůcek a rovněž máme přístup k rozmanitým rodopisným databázím.

Poté, co ověříme první data, vám dáme vědět, abychom probrali další postup. Prosím podívejte se do sekce "kde bádáme" , abyste získali představu, jaké údaje můžete získat a co se můžete dozvědět v rámci jedné zálohy. Jsme z profesionálních genealogů takřka jediní, kteří pravidelně navštevují a bádají ve fondech okresních archivů. Sčítací operáty a další dokumenty z místa bydlistě, včetně fondů velkostatků, přinášejí mnohé detaily z každodenního rodinného i pracovního života, atp.

Naše obvyklá hodinová sazba je 580 Kč. Pracujeme na základě záloh, vždy na deset hodin práce. Většinou stačí 2-3 zálohy na získání informací o celé jedné rodové linii v rozsahu dostupných matrik.

Existuje řada možností platby. Můžete nám poslat zálohu bankovním převodem (detaily zde) či formou šeku; případně prostřednictvím Western Union.

Zpět na úvod© Müller & Hönig, 2013